چگونه لابراتوار دندانسازی خود را مدیریت کنید
ایده برای مدیریت دندانسازی

ایده مدیر یک آزمایشگاه دندانپزشکی
در گذشته، مردم چیز زیادی در مورد آزمایشگاه های دندانپزشکی نمی دانستند و برخی حتی نمی دانستند که چگونه ظاهر می شوند و آزمایشگاه دندانپزشکی چه کار می کند. اما زمان همه چیز را تغییر داده است زیرا آزمایشگاه دندانپزشکی پیشرفت زیادی کرده است و این دلیل مهم پشت افرادی است که به لبخند خود اعتماد دارند.

در حال حاضر، بیشتر مردم چیزهای زیادی در مورد آزمایشگاه دندانپزشکی می دانند، اما آیا می دانید سخت ترین کار چیست؟ این چیزی نیست جز حفظ لابراتوار دندانپزشکی، زیرا به مهارت ها و دانش و ایده های لازم در مورد نحوه مدیریت یک لابراتوار دندان نیاز دارد.


اگر قصد دارید یک آزمایشگاه دندانپزشکی افتتاح کنید یا به دنبال استراتژی هایی برای مدیریت آن هستید، در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما در مدیریت آزمایشگاه دندانپزشکی کمک می کند.

1. مکان را تمیز نگه دارید
نظافت مهمترین چیز برای لابراتوار دندانپزشکی شماست. اگر آزمایشگاه دندانپزشکی شما نامرتب است، جستجوی ابزار مورد نیاز زمان زیادی را می طلبد. بنابراین، این فرصت را از دست ندهید که لابراتوار دندانپزشکی را به طور معمول تمیز کنید، زیرا فقط زمان کوتاهی طول خواهد کشید.

2. یک لیست تهیه کنید

در مقایسه با آزمایشگاه های باستانی، آزمایشگاه های دندانپزشکی در زمان های اخیر از ابزار و تجهیزات زیادی استفاده می کنند. حفظ چک لیست که باید دیجیتال یا فیزیکی باشد مسئولیت شماست. می توانید پروژه های در حال انجام را پیگیری کنید تا زمان خود را به خوبی حفظ کنید.

3. از نرم افزار استفاده کنید

با پیشرفت تکنولوژی، نرم افزارهای دندانپزشکی زیادی در بین صنایع دندانپزشکی مورد استفاده قرار گرفته است. بنابراین، نرم افزار مناسب را انتخاب کنید و اطلاعات آزمایشگاهی، نسخه بیمار و قرار ملاقات را روی نرم افزار خود حفظ کنید. به جای حفظ اطلاعات روی کاغذ، بهتر است نرم افزار مدیریت را تمرین کنید.

4. پیگیری ها را انجام دهید

این یکی از وظایف مهم در مدیریت لابراتوار دندانپزشکی است، زیرا اکثر تکنسین های زمان در پیگیری ها دچار سردرگمی می شوند. گاهی اوقات بیماران ممکن است نوبت را لغو کنند و لابراتوار دندانپزشکی وظیفه باید در خصوص تعیین وقت نوبت جدید پیگیری کند.

5. ارزش گذاری مجدد

آیا به دنبال استراتژی برای مدیریت کارآمد آزمایشگاه دندانپزشکی هستید؟ سپس ارزیابی مجدد بهترین استراتژی خواهد بود زیرا در اینجا تمام تجهیزات و نرم افزار خود را به روز می کنید. این کار روزمره شما را آسان تر می کند و حتی مدیریت آزمایشگاه دندانپزشکی راحت و آسان می شود.

6. به صورت عمده سفارش دهید

آیا در زمان مدیریت لابراتوار دندانپزشکی با شرایطی مواجه شده اید که سفارشاتتان تمام شود؟ اگر بله، پس باید در برنامه خود برای سفارش محصولات دندانپزشکی تجدید نظر کنید. بهترین ایده این است که به صورت عمده سفارش دهید زیرا با جلوگیری از تمام شدن محصولات به آزمایشگاه کمک می کند و حتی قیمت قابل کنترل خواهد بود.

7. اهداف تجاری را تعیین کنید

در آزمایشگاه دندانپزشکی انواع مختلفی از اهداف تجاری وجود دارد و هر هدف گردش کار روزانه را تجزیه و تحلیل می کند. به عنوان مثال، اگر قرارهای لغو شده وجود داشته باشد، تکنسین های آزمایشگاه باید یک قرار جدید را برنامه ریزی کنند، در غیر این صورت بر بهره وری تأثیر می گذارد.

8. ارتباطات

ارتباط موثر آزمایشگاه را به سطح بعدی می برد. اگر قصد دارید لابراتوار دندانپزشکی را به طور موثر مدیریت کنید، باید برای هر سوالی پاسخ داشته باشید. برای این منظور ارتباط موثر بین تکنسین های داخلی و بیماران بسیار مهم است.

9. جبران خسارت

آخرین مرحله در مدیریت بهتر آزمایشگاه دندانپزشکی این است که مشتریان خود را راضی نگه دارید. آزمایشگاه های دندانپزشکی زیادی در بازار وجود دارد، بنابراین اگر در کیفیت تاخیر یا مشکلی ایجاد کردید، به آزمایشگاه دندانپزشکی دیگر منتقل می شوند. و حتی حفظ حاشیه سود نیز مهم است.

محصولات مورد نیاز برای مدیریت آزمایشگاه دندانپزشکی:
شرکت های زیادی وجود دارند که محصولات دندانپزشکی را می فروشند، اما تنها تعداد کمی از شرکت ها انواع مختلف محصولات دندانی را از دسته های مختلف در یک مکان می فروشند. در آن لیست، Dental Laboratorio را داریم، یک فروشگاه دندانپزشکی حرفه ای که انواع محصولات دندانپزشکی را فروشگاه اینترنتی عرضه می کند.

شما می دانید که بهترین بخش در مورد آزمایشگاه دندانپزشکی چیست. آنها محصولات دندانپزشکی با دوام، انعطاف پذیری بالاتر و همچنین محصولات کاربر پسند ارائه می دهند. در اینجا پرفروش ترین محصولاتی هستند که از لابراتوار دندانپزشکی انتخاب شده اند.

دستگاه ریخته گری دندان


آیا فکر می کنید چرا دستگاه ریخته گری در لیست مواردی قرار می گیرد که آزمایشگاه دندانپزشکی را مدیریت می کند؟ سپس یاد بگیرید که ماشین های ریخته گری تنها تجهیزاتی هستند که در ریخته گری آلیاژها به شما کمک می کنند. این یکی از مراحل مهم در لابراتوار دندانپزشکی است. حتی با استفاده از این می توانید انواع خاصی از ساختارها مانند تاج، کلاپ و دندان مصنوعی بسازید. نگهداری این دستگاه ریخته گری با اندازه کوچک و وزن کم نیز آسان است.

این دستگاه کمک می کند تا فرآیند ذوب و ریخته گری بلافاصله بدون نیاز به پیش گرمایش آغاز شود. مصرف انرژی پایینی دارد بنابراین برای آزمایشگاه شما مناسب است.

سمباده پولیش آزمایشگاه دندانپزشکی


ساخت قطعه کار به تنهایی کار مهمی نیست، حتی شما نیاز به ارائه یک قطعه کار کامل و صاف دارید که شامل مدیریت آزمایشگاه دندانپزشکی نیز می شود. این کاغذ سنباده لابراتوار دندان به عنوان ابزار پولیش در نظر گرفته می شود که منجر به کاربردهای پولیش بالا می شود.

شما انواع مختلفی از دانه ها را دریافت خواهید کرد و بر اساس کارایی می توانید هر کسی را انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر کمترین تعداد گریت را انتخاب کنید، درشت خواهد بود و پولیش سریع و کارآمد خواهد بود.

ابزار تکنسین دندانپزشکی


این یکی از مهمترین ابزارها در آزمایشگاه دندانپزشکی است زیرا به مدیریت بیماران شما کمک می کند. این ابزار چیزی نیست جز ابزار اندازه گیری لب برای پروتزها و به تکنسین ها کمک می کند تا بفهمند دندان ها و لثه ها چقدر باید قابل رویت باشند.

اگرچه مدیریت آزمایشگاه دندانپزشکی کار دشواری است، اما با این وجود، اگر تجهیزات آزمایشگاه دندانپزشکی مناسبی داشته باشید، می توانید به راحتی آزمایشگاه دندانپزشکی را مدیریت کنید. برای دریافت انواع نیازهای دندانپزشکی خود در یک مکان، بهترین مکان برای بازدید آزمایشگاه دندانپزشکی است.


نرم افزار دندانپزشکی